Ben bir izmirli olarak keskinoğlunu yıllardır tanırım.. insan kendi memleketinin markalarına daha da sıcaklık hissediyor, sanki sahipleniyor.. heleki izmir istanbul arasında gidip gelirken tesislerini sürekli görüyoruz.. çok modern tesislerde üretim yapıyorlar.. o yüzden tavuk ürünleri alacaksam elim hep keskinoğlunun ürünlerine gidiyor.. çünkü onu iç rahatlığıyla yiyebiliyorum.. özellikle son yıllarda tavuk ürünleriyle ilgili birçok konuşma geçerken böyle güvenilir bir markaya ihtiyacımız var.. keskinoğlu ürünleriyle yaptığım yemekleri facebook ve twitterdan şirketin resmi hesabıyla paylaşırken Erman bey ile tanıştım.. kendisi bloggerların fikirleri ve yaptığı yemeklerle çok yakından ilgileniyor.. sosyal medyaya çok önem veren ve çok yakından takip eden bir şirket..

keskinoğlu

Böyle bir workshop yapacaklarından haberim olunca çok sevindim ve arkadaşlarımla birlikte 12 haziranda Mutfak Sanatları Akademisi’nde yapılan etkinliğe katıldık.. çok güzel karşılandık.. Sosyal Medya Danışmanı Erman Bey ve Halkla İlişkiler Müdürü Eylem Hanım ile yüzyüze tanışma fırsatımız oldu.. kendileri bu etkinlik için İzmir’den gelmişler ve bizler için hazırlık yapmışlar..

mutfak-sanatları-akademisi

İtalyan Mutfağı’ndan lezzetler yaptığımız bu workshopun eğitmeni Şef Hakan Şen’di.. kendisi güleryüzüyle çok güzel saatler geçirmemizi ve harika yemekler yapmamızı sağladı.. en eğlenceli kısmı ise el yapımı makarna yapmaktı..

menümüz;

Tavuk, gorgonzola ve ceviz salatası

Kremalı mantar soslu el yapımı fettuccine

Vişneli sos ile ricotta kek

keskinoğlu

Hepsi inanılmaz lezzetliydi.. blogger arkadaşlarımla birlikte yaptığımız yemekleri yedik.. hem pişirdik hem yedik hem de çok güzel sohbet ettik.. bu dakikaları paylaşmak için de birçok fotoğraf çektik..

mtfak-sanatları-akademisi

Keskinoğlu firmasının birçok ürününü bilmeme rağmen daha bilmediğimiz birçok pratik tavuk ürünleri, kahvaltılık tavuk şarküteri ürünleri, çeşit çeşit yumurtaları olduğunu öğrendim.. kısa sürede sağlıklı ve farklı yemekler hazırlamak için bu ürünleri iç rahatlığıyla alabiliriz.. ayrıca Ravika zeytinyağlarının da Keskinoğlu’na ait olduğunu öğrendik.. özellikle benim gibi egeliler her yemeklerinde zeytinyağı kullanırlar.. ama doğru ve sağlıklı zeytinyağı seçimi çok önemlidir.. yemekler ve salatalar için farklı zeytinyağları, çeşnili zeytinyağları ve sirkeli zeytinyağları gibi farklı ürünleri bulunuyor.. cildinizi güzelleştirmek için zeytinyağlı sabunu bile var..

keskinoğlu

Bu ürünleri daha yakından tanıma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.. gönül rahatlığıyla herkese önerebiliyorum..

Bizi davet ettiği ve bu güzel günü bize yaşattığı için Keskinoğlu firmasına, Erman Beye ve Eylem hanıma çok teşekkür ediyorum.. Ayrıca bizi en güzel şekilde misafir eden Mutfak Sanatları Akademisi’ne ve Şefimiz Hakan Beye çok teşekkür ediyorum..

 

Yazar

Yorum Yaz