İglo ile ilk tanışmam akdeniz levreği almamızla başladı.. fırında pişirip çıkardığımda harika bir lezzetle karşılaştım ve iglo ürünlerini internetten araştırmaya başladım.. besin değerlerini koruması ilgimi çekti.. evde sağlıklı bir balık yedi hem de evde hiç balık kokusu olmadan.. eve geldikten yarım saat sonra sofrada balığımı yiyordum.. kendi sayfamda da bu ürünü önermeye karar verdim.. bu sırada iglo’nun bir yemek yarışması yaptığını gördüm ve tarifimi gönderdim..

iglo

iglo’nun yemek yarışmasında tarifim 3. oldu.. hediyem de geldi, iglo ürünleriyle dolu harika bir çanta aldım..

geçen hafta iglo ile pratik lezzetler etkinliğine çağrılınca daha da sevindim.. bu etkinlik sayesinde iglo’nun ürünleriyle bambaşka lezzetler yaptık..

iglo

İglo Alaska Mezgit Beğendi

İglo Ispanak Tarator

İglo Tatlı Biber ve Mısırlı Muska Böreği

Taze Meyveli Güllaç Sarma

iglo-ile-pratik-lezzetler

Bu etkinliğin en güzel taraflarından biri sevgili Tijen Aktay ile yüzyüze tanışmak oldu.. facebookta konuşuyorduk, konuşmalarımızdan ve fotoğraflarından kendisinin güleryüzlü ve sıcakkanlı biri olduğunu anlamıştım ama tanışmak daha da güzel oldu.. çok teşekkür ediyorum..

iglo-ile-pratik-lezzetler

yemeklerimizi yaptık ve hep birlikte güzel bir sohbet ile yedik.. böyle güzel bir ortamda yenen yemeğin tadı bambaşka oluyor.. mezgit ve levreği yedim.. tadına bakmadığım bir tek somon kaldı, en kısa zamanda bunu da tadacağım ve sizlere söyleyeceğim..

iglo deniz ürünleriyle besin değerlerini koruyan ve kısa sürede hazır olan çeşit çeşit lezzetler yapmak elimizde.. istersek paketin üzerinde yazılan şekilde pişirebilir yada bu ürünlerle kendi tariflerimizi yaratabiliriz..

Hepimize afiyet olsun:))

 

Yazar

2 Yorum Var

 1. Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim:) çok naziksin…
  Bende seninle tanıştığıma çok sevindim:)

  Çok keyifli ve bol lezzetli bir kurs oldu gerçekten…
  Umarım yine görüşürüz:)

  Çalışmalarında başarılar dilerim:)

  Sevgilerimle

Yorum Yaz