2 haziran cumartesi günü blogger arkadaşlarımla birlikte maltepedeki Dönerci Ali Usta’ya gittik.. bu organizasyonu hazırlayan Senem’e buradan teşekkür ediyorum.. Ali Bey bizleri davet etti ve çok güzel ağırladı.. Ali Bey bu işe seyyar olarak döner satarak başlamış ve 1979 yılında kendi yerini açmış.. şuanda maltepede çok büyük bir yeri var.. ayrıca meydan avm’de 2. şubesi bulunmakta.. benzer isimlerle birçok dönerci var ama Ali ustanın sadece 2 tane yeri var.. dönerinin lezzeti anlatmakla olmaz, mutlaka tadılması gerekiyor.. ama lezzet dışında mekanda en çok dikkatimi çeken konu temizliğe verilen önem.. iç rahatlığıyla yiyebileceğiniz döner ve iskender bulunuyor menüde.. yemekten sonra şöyle güzel bir tatlı yemek istiyorum diyorsanız nefis bir künefe yada kadayıf sizleri bekliyor.. çalışanların güleryüzü de eklenince keyfinize diyecek yok.. Ali usta sosyal medyaya çok önem veriyor.. buradan birçok takipçiye ulaşıyor, yakın çevreye siparişler alıyor, müşterilerinin şikayet ve memnuniyetlerini dinliyor ayrıca her hafta iki çifte yemek kazanma şansı veriyor.. (www.aliusta.com.tr)

dönerci-ali-usta

ziyaretimiz sırasında bizi hiç yalnız bırakmayan ve düşüncelerimizi dinleyen Erdem Uprak’a da çok teşekkür ediyoruz.. kendisi mekanın sosyal medya işlerinden sorumlu.. twitter ve facebook bağlantılarını çok dikkatli bir şekilde sürdürüyor.. günümüz gelişmelerini bu kadar yakından takip etmelerini gerçekten kutluyorum..

dönerci-ali-usta

ayrıca bizlere gösterdiği ilgi ve hediyeleri için Mehmet Bey’e (www.gurmem.com) çok teşekkür ediyorum.. bulgurium markaları ürünleri gerçekten severek kullanmaya başladım.. hem pratik hem sağlıklı.. özellikle biz toplum olarak bulguru çok severiz.. anadolunun en temel besin maddelerinden biridir.. birçok yöresel yemeğimizde bulgur kullanılır.. sağlığımız açısından faydaları da saymakla bitmez.. bulgurla yapılan bu ürünler 10-15dk içinde harika yemekler hazırlama şansı veriyor.. (www.bulgurium.com)

bulgur-bulgurium

bu güzel günü birlikte geçirdiğimiz blogger arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum:))

Yazar

Yorum Yaz